AnasayfaSinema › WhiteWash 2013 Filmin Konusu

WhiteWash 2013 Filmin Konusu

Whitewash 2013 Filmi Konusu, Bruce şehirden uzak bir kasabada Kar Temizleme Operatörlüğü yapmaktadır. Tipinin olduğu bir gecede kar temizleme makinesi ile kaza yapmıştır. Cesedi alıp hemen oradan uzaklaşır. Cesedi gömmeden hemen önce yakınlardan araba geçmektedir o da fark edilmesin diye kar temizleme makinesinin ışıklarını kapatır.  Araba uzaklaştıktan sonra cesedi kara gömer ve oradan uzaklaşır. Ruhsal bir çöküntü içinde olan Bruce, karşılaştığı adamın hayatını öğrenmeye başladıkça farklı durumların olduğunu öğrenecektir.  

 Sabah olduğunda ise cesedin cebinden aldığı cüzdana bakar. Cüzdandaki kimliği görünce birlikte konuştukları, yaptıkları her şey aklına gelmeye başlar. Kar temizleme makinesini alıp oradan uzaklaşmak ister ama makine karın altında kalmıştır. O yüzden eşyalarını makinenin içinden alarak yola çıkar. Aradan bir gece geçer dayanamayacağını anlayınca geri dönmeye karar verir. Makinenin yanına varınca içeri girer ve ısınmak için makineyi çalıştırır.  Yiyeceği kalmadığı için kar suyuyla bir süre idare eder. Yakıtı bitince bir süre sonra üşümeye başlar.

whitewash

 Çıkar bir kulübe bulur. Orada bir gece kalır sonra geri döner.  Bruce sınmak için ateş yakar. Bir süre sonra makinenin etrafını dallarla kaplar. Bruce olay gecesini düşünmeye başlar. Bruce eve gittiğinde yardım bir süredir birlikte oturduğu kişinin evi karıştırdığını görmüştür. Evi paylaştığı kişi onu itip kaçamaya başlar.   Hem olayı hatırlarken hem de makinenin etrafına yakıt dökmeye başlamıştır.  Onların nasıl bir araya geldiği konusuna filmimizde yer verilmiştir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.