AnasayfaSinema › Yüksek Risk Filmi

Yüksek Risk Filmi

Jonathan Asser’ın kaleminden sinemaya uyarlanan Yüksek Risk isimli film en iyi hapishane filmleri arasındaki yerini alıyor. Oyuncu kadrosu ise Jack O’Connell (II), Rupert Friend, Ben Mendelsohn dan oluşan süper bir kadroya sahip.

Devamlı olarak şiiddet olaylarına karışan genç mahkûm Eric kalmış olduğu çocuk hapisanesinde yine uslu durmaz ve şiddet olaylarına devam eder. Eric mahkeme kararı ile artık büyüklerin yaşadığı hapisaneye sevk edilir. Film esas burada karmaşık ve akıl oyunu oynar bir hale geliyor. Eric burada bulunan mahkûmlardan babasının mahkûmiyeti ile bir konu öğrenir ve araştırmaya başlar. Eric esasında babasının yaşadığı hapishaneye sevk edildiğini sonradan öğrenir. Baba ve oğlunun, hapiste yaşadıklarını anlatan bir aksiyon ve dram tarzı bir film.

yüksek-risk

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.