AnasayfaSosyal Ağ › Facebook ‘ un zaman tüneli çıkmazı

Facebook ‘ un zaman tüneli çıkmazı

30 Mart 2012 günü yani dün itibari ile Facebook, üyelere zaman tüneli zorunluluğu şart koşmuştu. Ancak görüyoruz ki 30 mart günü zaman tüneline zorunlu bir geçiş olmadı. Facebook ‘ un bu zorunlu zaman tüneline geçiş isteği kafalarda soru işaretleri bırakmıştı. Bildiğiniz üzere Zaman Tüneli uygulamasını kimse sevmemiş ve yoğun bir tepki ile karşı karşıya kalmıştı Facebook editörleri. Peki zaman tüneline şimdi geçiş olmadı ne zaman olacak. ? Bunun cevabını bizlerde bilmiyoruz. Ancak şu bir gerçek ki, bizlerde zaman tüneline geçişin zorunluluk halinden kalkmasından ve isteğe bağlı geçiş kolaylığı olmasından yanayız.

Facebook zaman tüneline kullanıcılar istemeyerek de olsa geçtikleri için artık Ahmet Çakar ‘ ın deyimiyle geri dönüşü olmayan bir yola girmişlerdi. Buna bende dahilim istemeden de olsa. Ayrıca Facebook zaman tüneline markalar da uymak zorunda kaldı. Timeline (Zaman Tüneli) devreye sokulmasının ardından markaların çoğu Facebook Zaman Tüneli görünümüne geçtiler.

Facebook zaman tüneli iptali ‘ nin nasıl olduğunu herkes merak etmekte. Ki bu, zaman tüneline zorunlu olsa da girecek kullanıcıların google ‘ da arayacağı ilk kelime olacak. Ancak Facebook zaman tüneline geçişten sonra iptalin olması gibi bir durum söz konusu olmuyor malesef.

Bakalım bizleri bu günlerde neler bekliyor. Zaman tüneli uygulamasının berbat olduğunu da dip not olarak eklemek isterim.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

3 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Marka sayfaları zorunlu olarak geçti ama profillerde bir değişiklik yok gibi,görücez artık.

  2. Facem yok derdim yok 🙂

  3. Profilim zorunlu olarak geçti.Başkaları profilime girdiğinde aradığı şeyleri bulamıyor.Bırakın siz ben bile bulamıyorm aradığım şeyi.Bazen de paylaştığım videolar gözükmüyor kendi profil sayfamda…

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.