AnasayfaSosyal Ağ › Google Plus Hakkında Bilgi

Google Plus Hakkında Bilgi

Google Plus, diğer Google ürünlerinin kişinin arkadaşları, çevresinde yer alan kişiler ve kişiyi takip edenler ile orada yapılan etkinliklerin paylaşılabileceği bir sosyal ağdır. Diğer sosyal ağa benzer olduğu noktalar bulunmaktadır. Bu benzerlik ise yine kişiyi takip eden insanlar bulunmaktadır. Ancak bu fark bir ad altında kişiye sunulmaktadır.

Google Plus sosyal ağı içerisinde bu çevreler olarak geçmektedir. Çevreler kişiyi takip eden insanların yer alması gibi kişinin kendi takip edebileceği insanlar bulunmaktadır. Bu kişileri kategoriler oluşturarak çevreler kısmına eklemek olanak dahilindedir.

Google Plus

Bu kişilerin Google’ye ait diğer ürünlerde gerçekleştirdikleri etkileşimleri kişilerin duvarları üzerinde takip etmek olanak dahilindedir. Google Plus sosyal ağı diğer sosyal ağlara farklı benzerlik göstermektedir. Üzerinde takip etme sistemi bulunmasından dolayı Twitter sosyal ağına, video ve resim gibi dosyaları paylaşabilme olanağı nedeni ile Facebook sosyal ağına benzerlik gösterebilmektedir.

Ancak kendine özgü bir yapısı vardır ve kendine özgü bir kitlesi vardır. Bu açıdan bir ilki teşkil etmektedir. İlk dönemler içerisinde başarısız olacağına dair görüşler olsa da tüm dünya genelinde başarılı bir sosyal medya aracı olmuştur ve en büyük tercih olanaklarından bir tanesi olmuştur.

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.