AnasayfaSosyal Ağ › Microsoft ‘ un yeni sosyal ağ sitesi geliyor – So.cl

Microsoft ‘ un yeni sosyal ağ sitesi geliyor – So.cl

Haber , Microsoft ‘ dan. Komedi haberlerini aratmayacak cinsten. Geçtiğimiz günlerde yanlışlıkla! ortaya çıkan Microsoft ‘ un yeni sosyal ağ projesi -aslında proje demek ne kadar doğru bilinmez ama- So.cl yakında faaliyete geçeceği konuşuluyor. Faaliyete geçmeden önce , Microsoft ‘ un bu uygulamayı neden ve nasıl ortaya çıktığını söyleyelim.

Microsoft ,  ” Socl.com Microsoft Research‘ün dahili bir tasarım projesidir ve yanlışlıkla internette yayınlanmıştır. ” diyor. Yakında tam olarak faaliyete geçeceği ‘ de konuşuluyor. Tasarım konusunda ise herhangi bir açıklama yok daha. Onları da ilerleyen günlerde konuşacağız. Şuan için so.cl açık fakat üye olamıyoruz ve kullanamıyoruz. So.cl ‘ de şuanlık video görüyoruz. Aynı zamanda Facebook ve twitter ile giriş yapılabileceğini gözlemliyoruz. Fakat giriş yapmayı denediğimiz de ise  ; ” Thanks for joining the So.cl waiting list. We’ll email you an invitation soon. ” mesajını veriyor. Biraz daha beklemek gerekiyormuş :). Siz ‘ de bir an önce So.cl ‘ de yerinizi almak istiyorsanız Facebook ile giriş yapıp size gelecek olan mailden takip edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Bekliyoruz bakalım micorada el atsın bu işe baklım o nasıl birşey çıkartacak

  2. […] ideal bir araştırma aracı olmak için geniş kapsamlı bilgileri bir araya getirmeye başladı. Aralık 2011′de tanıtılan bu araç o zamanlar arama sonuçlarının etiketlenerek ve araştırmacı arkadaşların tavsiye […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.