AnasayfaSosyal Ağ › Twitter Windows Phone İçin Güncellendi

Twitter Windows Phone İçin Güncellendi

Şuanda dünyada en çok kullanılan sosyal ağların ilk sırasında yer alıyor Twitter. Çıktığı günlerde o kadar popüler olmayan ancak gün geçtikçe ünlü simalarında bu mikro blogu kullanarak durum güncellemeleri yapmaları ile beraber dünya çapında bir üne kavuşan Twitter, Windows Phone cihazlar için güncellenmiş durumda.

Windows Phone için güncellenen Twitter yeni güncelleme ile birlikte bir çok değişikliği görebilmekteyiz. Bu uygulama ile daha fazla özellik gelmiş durumda. Gerçek zamanlı olarak takip ettiğiğimiz kişilerin gönderilerini, fotoğraflarını ve konum paylaşımlarını artık görüntüleyebileceğiz. Bunların yanı sıra Tweet geçmişini ve Trending Topics gibi tüm Twitter sayfalarına erişim olanağımız sağlanmış oluyor.

Yeni güncelleme ile birlikte daha hızlı bir arayüze kavuşan Twitter uygulaması, düşük veri transferi oranı ile de kullanıcı dostu bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkıyor. Sizde hemen Windows Phone için Twitter uygulamasını buradan güncelleyebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.