AnasayfaSosyal Ağ › Twitter’da Video Dönemi

Twitter’da Video Dönemi

İnternet girişimlerinin en popüleri bana kalırsa Twitter. Diğer sosyal ağ girişimlerinin yanında çok farklı kalıyor Twitter ki zaten zeki insanların bir arada olduklarını görebiliyoruz. Facebook ise daha çok kuzenin babasının takıldığı yada sürekli fotoğraf beğendirmek üzere sağa sola mesaj atan babaannenin kardeşinin torunlarının çocukları olduğunu söyleyebilirim.

Twitter, Vine gibi bir akım başlatmıştı 2013 yılında. Çok farklı bir girişim oldu buda. Vine sektörü adı altında bir çok kişi zenginde oldu diyebiliriz. Aslında bakarsanız ufak fikirler çok büyük bir iş olanağı sağlıyor işi bilenler için. Tabi bunların hepsi fırsat ve bu fırsatı değerlendirenlerde zeki insanlar.

twitter

Vine ile gelen kısa video çılgınlığı yerini artık daha uzun videolara bırakacak. Artık halk dilinde kısa videolara’da Vine denildiğini söylesek yadırgamazsınız herhal.

Henüz Twitter’in yeni video dönemi ne zaman başlayacağı bilinmiyor ancak üzerinde uzun uğraşlar ve çabalar sarf edildiği söylenebilir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.