AnasayfaSosyal Ağ › Twitter’in Analiz Servisi Açıldı

Twitter’in Analiz Servisi Açıldı

Twitter kendi kullanıcılarına yeni bir uygulamanın haberini verdi. Analytics isimli yeni hizmeti kullanıcılarına mevcut hesaplarını analiz edebilme imkânını verebiliyor. Daha önceleri bu uygulamayı kullanmak için en az Haziran ayında onaylanmış ve reklam veren kullanıcılar için açık olan bu uygulama artık tüm kullanıcıların hizmetinde.

Twitter kullanıcılarının daha önceden göremediği ve takibini yapamadığı paylaşımları artık bu uygulama sayesinde kullanıcıların yüklediği twitlerin hangisinin daha çok bakıldığını hangisinin daha çok rewetlendiğini bu analiz uygulaması sayesinde görebilme imkânına sahip olacaklar. Bu uygulama en çok reklamcıların işine yarayacak. Kullanıcılar tarafından bir tür referans olarak da kullanılacak bu yeni uygulama, daha çok analiz ederek kendilerini ölçme imkânlarına sahip olabilecekler.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.539 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.