AnasayfaSosyal Ağ › Yeni Bir Sosyal Ağ Adresi

Yeni Bir Sosyal Ağ Adresi

Modern yaşantımızda teknolojinin günlük yaşamın şekillenmesinde doğrudan bir rol üstlendiğini görebiliyoruz. Yediğimiz, içtiğimiz, yaptıklarımız, seyahatlerimiz ve mahremimiz artık oldu sosyal medya. Sosyal ağların doğuşu ile birlikte insanlarda ki farklılıkları görebiliyoruz. Her ne kadar ben onlardan olmayacağım desenizde yinede kendimizi kaptırıyoruz. Malesef ki modern hayatın düzenine ayak uydurmak zorundayız. İnsanların teknoloji ve dolayısı ile onunla birlikte gelen internete olan bağımlılığını en net şekilde ortaya çıktığını görebiliyoruz.

Günümüz modern teknolojisinin sunduğu imkanlar doğrultusunda internet üzerinden bir çok şeye faydalanabiliyoruz. Devir internet olunca artık bir yemeğimiz ağzımıza yedirilmiyor 🙂 İnternet artık her yerden erişilebilir olduğundan en ufak işlemde dahi insanlar interneti kullanmayı tercih edebiliyor. Bu neden ile de günümüz modern çağında internet yaşamın en temel gereksinimleri arasında yer alıyor.

Sizlere evlenen.kim adlı internet sitesinden bahsetmek istiyorum dostlar. Evlenenlerin yer aldığı yada evlilik düşünenlerin birlikte buluştuğu bir adres. Gerçekten hoş bir tasarıma sahip ve tam bir sosyal medya aracı. Gayet başarılı olmuş. Ben inceleme fırsatı buldum ve sizlerinde bulmasını hatta orada ki fikirlerden almanızı tavsiye ediyorum.

Eğer sizinde düğün yapmaya niyetiniz var ve niyetine girdiniz evlenen.kim adlı sosyal medya adresine girmenizi tavsiye ediyorum. Mesela Düğün Planlarken Strese Yenilmemek için 8 Yol haberine bakarsanız tecrübeli insanlardan faydalanabilirsiniz. İlk kez evlilik yapanlar için ideal bir konu. Zaten altında da yorumlardan faydalanabilirsiniz.

Genelde bayan ağırlıklı üyelerin bulunduğu adreste bir çok kişi ile de iletişim kurabilir bu sayede tecrübelerinden faydalanabilir yada aktarabilirsiniz. Evlilik teklifi aldı iseniz sakın ola Bu sekiz şeyi bilmeden “evet” demeyin makalesini okumadan erken davranmayın.

Düğün salonu bile bulabileceğiniz adreste rehber bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.