AnasayfaŞöyle Böyle › Melda Saf Fakirler Ölsün Video

Melda Saf Fakirler Ölsün Video

Efenim şu internet ne kadar ilginç bir buluş. Bir video çekiyorsun saniyesinde ünlüsün. Cidden korkmaya başladım ben acaba bizleri de izliyorlar mı diye laptop kameralarından. Neyse dün bir hanım kızımız kezbanlığın dibine vurmuş ve video çekip internete koymuş. Heh işte o video şuanda patlama yaptı ve bildiğin beddualar okunuyor bu hanım kızımıza. Fakirler ölsün diyerek çekilen videonun sahibi Melda Saf isminde zengin mi bilinmez ama altında Porsche‘si olan bir Türk kızı. 

Neden böyle bir ayrımcılık yaptım? Şöyle söylemek gerekirse bu Melda SAF isminde ki harbi saf kızımız altında ki arabası ve babasının zengin biri olduğu videoda belirtmesi böyle konuşmama sebeb oluyor. Bende daha fazla saçmaladan şu salak kızımızı izleyelim.

Melda Saf ölsün minibüsten selamlar isimli bir video ‘ da çıkmış bugün. Aahahah bunlar harbiden nesil ya. Nasıl bir ülke olduk. Yapacağınız işe.

Melda Saf resimleri, Melda Saf kimdir, Melda Saf facebook, Melda Saf facebook, hepsini yayınlayacağız dostlar.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. […] Melda Saf isminde ki bir genç kız kendini zengin olarak tanıttığı video'da fakirlere sitem dolu mesajlar söyledi.  […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.