AnasayfaTeknoloji Haberleri › Amazon’a Göre Xbox One 27 Kasım’da Satışa Çıkacak

Amazon’a Göre Xbox One 27 Kasım’da Satışa Çıkacak

Oyun konsolları şuanda en çok kullanılan ürünler haline geldi. Geçtiğimiz günlerde bir etkinlikte tanıtılan Xbox One oyun konsollarının son örneği olarak karşımıza çıkıyor. Şu günlerde Xbox One çıkış tarihi hakkında detaylı bilgiler aranıyordu. Bugün o detaylı bilgi dünyanın en büyük internet alışveriş sitelerinden birisi olan Amazondan geldi. Microsoft’un bu yıl satışa sunacağı Xbox One oyun konsolunun ne zaman piyasaya sürüleceğini kendi sayfası üzerinden açıklayarak tüm merakı giderdi.

Amazon’un sayfasına göre Xbox One 27 Kasım’da Amerika’daki oyunseverlerin karşısına çıkacak. Xbox One, Amazon’a göre 499,96 dolardan ön siparişle satın alabileceksiniz. Xbox One oyun konsolunun haricinde oyuncular Amazon’un iddiasına göre 27 Kasım’da Forza Motorsport 5, Dead Rising 3 Day One Edition ve Kinect Sports: Rivals Day One Edition’a da sahip olabilecekler. Microsotf geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Xbox One oyun konsolunda sürekli olarak internete bağlı olarak çalışma gereksinimi ortadan kaldıracağını ve bunun yanı sıra oyunlar  için DRM kısıtlamasını kaldıracağını açıklayarak oyunseverleri mutlu etti.

Xbox-One-021

Amazon’da Xbox One’ın çıkış tarihi 27 Kasım olarak belirtiliyor. Bakalım 27 Kasım’da gelecek mi?

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.