AnasayfaTeknoloji Haberleri › Amazon’un Japonya Bölümünde iPhone 6 için Özel Sayfa Açıldı

Amazon’un Japonya Bölümünde iPhone 6 için Özel Sayfa Açıldı

Şu iPhone 6 bir gelemedi gitti. Eylül ayında tanıtılacak denilmekte olsa da henüz tarih belli değil. Sadece tanıtılacağı ay belli. iPhone 6 daha çıkmadan konuşulmaya başlanmıştı hatırlayacaksınız. Uzun zamandır teknoloji bloglarında sürekli olarak paylaşılan fotoğraflar, paylaşılan prototipler ve daha bir çok ürünle ilgili detay, hala daha paylaşılmakta. iPhone 6 nasıl olacak sorularına kafada artık bir soru işareti kalmaması gerekiyor bunca paylaşımlardan sonra.

Amazon, güç içerisinde Japonya sayfasında özel bir iPhone 6 sayfası hazırladı. Viral olup olmadığı bilinmese de yinede böyle bir sayfanın açılması acaba iPhone 6 ne zaman çıkacak sorularını akıllara getiriyor. Amazon sayfasında yer alan bilgilerde iPhone 6’ya dair de net bilgilere yer verilmiş durumda. Buna göre iPhone 6 özellikleri ;

siyah-iphone-6-maketi-7

4,7 inçlik bir ekrana sahip olarak karşımıza çıkacak. Ölçüleri 13*6.5*0.7 olarak belirtilmiş. Yine aynı sayfada ağırlığının 113 gram olduğu da bilgiler arasında yazılmış. En can alıcı kısım ise fiyatı. iPhone 6 Amazon fiyatı tam tamına 1380$ olarak belirlenmiş. iPhone 6 Türkiye fiyatı ise nasıl olur bilinmez Amazon fiyatına bakılırsa.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.558 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.