AnasayfaTeknoloji Haberleri › Android 7.0 Nougat Nvidia Shield ve Shield K1 Tabletlerine Geliyor

Android 7.0 Nougat Nvidia Shield ve Shield K1 Tabletlerine Geliyor

Nvidia, Shield TV’nin (2015) Android 7.0 Nougat güncellemesini kaldırdı ve şimdi Shield ve Shield K1 tabletleri için test alanlarını topluyor. Her şey iyi giderse, güncelleme “birkaç hafta” içinde yayımlanacak.

Beta test programına katılmak istiyorsanız Google + ‘da bu yayını okuyabilirsiniz. Android 4.4 KitKat ile başlatılan orijinal Shield tableti göz önüne alındığında etkileyici olan, TV’nin sahip olduğu Shield Upgrade 5.0’dan (Android 7.0 Nougat’a göre) bahsediyoruz!

Unuttuğunuz durumda, GeForce Now, GTX 1080’e kadar performansı destekleyecek ve No Man’s Sky ve diğer oyunları Nvidia’nın bulutundan akışlandıracak (veya HDR video desteği ile GeForce destekli bilgisayarınızdan yerel olarak oynatabilirsiniz). Yeni Shield Denetleyicisi desteklenecek (güncellenmiş Shield TV konsolu ile birlikte gelen).

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.