AnasayfaTeknoloji Haberleri › Android L Teması Tüm Telefonlara Geldi

Android L Teması Tüm Telefonlara Geldi

Android L için şuanda gelmiş henüz bir resmi güncelleme yok. Ancak XDA geliştiriciler sitesinde JanM RS lakaplı kullanıcı daha fazla dayanamayıp, Android L tasarımına benzeyen ve birebir yeni bir Xperia Tema yayına soktu. Android L’de yer alan sanal butonlar, renkler ve duvar kağıtlarının yer aldığı tema oldukça güzel.

Tasarıma bakıldığında Material Design tasarımı örnek alınarak hazırlanmış. Bu temayı yükleyerek telefonunuza Android L sürümüne benzer görünüm kazandırma şansınız var. Duvar kağıtları ve Android L ile gelecek olan Sanal Butonların da yer aldığı tema da ilk siz yükleyebilirsiniz.

android-l-tema

Root yetkisi olmadan da yükleyebileceğiniz Android L temasını buraya tıklayarak yükleme şansına erişin. APK dosyasını indirdikten sonra yükleme işleminden önce Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen linkini aktif hale getirmeniz gerektiğini unutmayın. Daha sonra ise yapmanız geren bir dosya yöneticisinden APK dosyasını bulup yüklemek.

xperia-l-tema

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.