AnasayfaTeknoloji Haberleri › Angry Birds Çizgi Filmi Yayında

Angry Birds Çizgi Filmi Yayında

Dünya genelinde oldukça popüler olan mobil oyun devi Rovio’nun sunduğu Angry Birds oyununun bir süre önce çizgi filmi çıkacak idi. Bu haberi blogumuzda da sizlere sunmuştuk. Rovivo tarafından sunulan ve indirme rekorları kıran Angry Birds oyunu sonunda çizgi film olarak karşımıza çıktı. Rovio daha önce duyurduğu gibi “Angry Birds Toons” adlı çizgi dizisinin ilk bölümünü oyun uygulamaları üzerinden kullanıcılarına sunmuş bulundu.

Popüler oyun serisi Angry Birds’ün çizgi dizisinin ilk bölümünün adı “Chuck Time” olarak belirlemiş. iOS ve Android cihazınızda Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio, Angry Birds Space ve Angry Birds Star Wars oyun uygulamalarını en son sürümüne yükselttikten sonra Angry Birds Toons’u izleyebileceksiniz. Bunun için ise oyunları açıp “Toons” şeklinde gelen seçeneği seçmeniz gerekiyor.

angry-birds-toons

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.