AnasayfaTeknoloji Haberleri › Apple İkinci Mağazayı Açıyor!

Apple İkinci Mağazayı Açıyor!

Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden Apple, ikinci mağazasını açacağını duyurdu. Anadolu yakasının en büyük alışveriş merkezi olan Acıbadem’deki Akasya Alışveriş Merkezi Apple Center’a ev sahipliği yapacak. Ticaret Sicil Gazetesi’nde resmi açıklaması yayımlanan Apple, böyle Türkiye’deki mağaza sayısını ikiye çıkartmış olacak.

Apple’dan İkinci Mağaza

apple-store-200711

Akasya AVM’de açılacak mağaza ile ilgili hiçbir detay paylaşılmıyor. Apple çalışmaları önümüzdeki aylarda başlatacak gibi gözüküyor. Bildiğiniz üzere Apple ilk mağazasını geçtiğimiz aylarda Zorlu Center’da açmış ve yoğun ilgiyle karşılaşmıştı. Hiç şüphesiz Akasya AVM’deki Apple mağazası da büyük bir rağbet görecektir. Akasya’nın günlük 70 bini aşkın ziyaretçisi bulunmakta.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.