AnasayfaTeknoloji Haberleri › Apple Store’de Sahte Minecraft

Apple Store’de Sahte Minecraft

Minecraft oyunu çıkmış olduğu her platformda oldukça başarı yakalayan bir oyun, oyun mobil platformlarda da başarısına devam ediyor. Uzun zamandır Minecraft Pocket Edition mobil platformlarda oldukça oynanıyor. İşte bunu fırsat bilenler bu durumu bir fırsata çevirmeye kalkmış.

Viktor Todorov adlı bir oyun yapımcısı Apple Store’de yayınladığı sahte Minecraft ile bir süre de olsa zirveye ulaşmış ve bu çakallığı yaparken yapımcı olarak Five Nights at Freddy’s oyununu üreten Scott Cawthon ismini kullanmış.

Kısa bir süre sonra Apple Store’den geri çekilen bu oyunun Minecraft ile hiçbir alakası yok. Üstelik yine aynı kişi başka oyunların adını kullanarak Apple Store’de oyunları ile yer edinmiş.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.