AnasayfaTeknoloji Haberleri › Arkadaşlarınız ile Online Müzik Yapmaya Ne Dersin ?

Arkadaşlarınız ile Online Müzik Yapmaya Ne Dersin ?

Google’dan yep yeni bir yenilik daha. Arkadaşlarınız ile birlikte online olarak müzik yapmaya var mısınız? O zaman sizleri Google’ın yeni bir uygulaması ile tanıştıralım. Uzakta olan arkadaşlarınız ile online olarak müzik yapmanın zevkini Google’ın yeni uygulaması JAM with Chrome ile çıkaracaksınız. Tecrübeli veya tecrübesiz her türlü şekilde müzik yapabilirsiniz. 19 farklı müzik aletinin bulunduğu adreste müzik yapmak çok eğlenceli olacak. Hemde arkadaşlarınız ile birlikte online olarak bunu yapabiliyorsunuz. Yukarıda müzik aletlerinden bir tanesini seçerek kendinize en uygun müziği yaratabilirsiniz. Paylaşım ve davet seçenekleri ile arkadaşlarınızı da bu güzel ortama davet edip birlikte online müzik yapabilirsiniz.

Tuşlar ve mouse yardımı ile müzik yapıyorsunuz. Müzik yaparken 2 seçenek mevcut. Pro ve Easy bölümleri sizlerin işini daha da kolaylaştıracak. Easy modunda pek fazla bilemeyenler için kolaylık sağlanmış. Pro’da ise daha çok adından da anlaşılacağı üzere Profesyoneller için yapılmış.

Uygulamada en fazla 3 arkadaşınızı davet edebiliyorsunuz. Siteye girdiğiniz giriş bölümünde takma ad yerine size uygun bir ismi yazabilirsiniz. Hem o şekilde moda’da girmiş olabilirsiniz.

JAM with Chrome En son teknolojiler kullanılarak yapılmış ve HTML5 altyapısı kullanılmış. Hemen bu zevkli ve eğlenceli uygulamaya www.jamwithchrome.com adresinden gidebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.