AnasayfaTeknoloji Haberleri › Bisiklet Kullanıcıları Yaşadı

Bisiklet Kullanıcıları Yaşadı

Google, her işe el atmayı iyi biliyor. Ancak sürekliliği sürdüremiyor malesef. Yaptığı onca yatırımların bazıları çöpe gitmiş durumda. Servislerini çok iyi kullanamasa da yinede başarılı olduğu platformlar mevcut. Haberimiz ise bisiklet kullanıcılarını ilgilendiriyor. Harika bir fikir oluşmuş Google’da ve oldukça kolaylık sağlayacak. Bundan sonra akıllı telefonunuz ile bisiklet yollarına bakabileceksiniz. İşte detaylar ;

Bildiğiniz üzere Google’ın bir çok servisi bulunuyor. Ama en çok kullanılan servislerden birisi de şüphesiz Google Maps. Bu servisine yeni bir güncelleme getirecek olan Google, bisiklet sürücüleri için sokakların ve caddelerin eğimlerini gösterecek.

maps

Bisiklet sürerken varacağınız yerinde hesaplamasını yapacak olan güncelleme, ” Ne kadar zaman kaldı ” gibi özelliğini de devreye sokacak. Sesli komut özelliğini getirecek olan güncelleme bundan sonra nereye döneceğim gibi bir çok sorunun cevabını da Google Maps aracılığı ile alabileceksiniz.

Ne diyelim Google bu işte bir numara.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.