AnasayfaTeknoloji Haberleri › CeBIT Fuarına Hoşgeldiniz

CeBIT Fuarına Hoşgeldiniz

Teknolojiyi seviyorsanız ve her an takipte iseniz bu haberi kaçırmayın. CeBIT Bilişim Eurasia Türkiye’de fuar alanında en büyük teknoloji etkinliğidir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek. İşte detaylar.


CeBIT Bilişim Euroasia, Türkiye’nin teknoloji alanındaki en büyük fuarı ve şuanda kapılarını açtı. 2 Aralık’tan itibaren ziyaret edilebilecek olan fuar on üçüncü kez düzenlenmekte.

Fuar, İstanbul Yeşilköy’de bulunan CNR Expo’da düzenlenecek. Gitmek isteyenler şimdiden yerlerini ayırtsınlar. Bu yıl 2 Aralık tarihine kadar açık kalacak. CeBIT fuarı bugün, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından yapılan bir törenle açıldı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, açılışta yaptığı konuşmada ”Bilişim işletmeleri ya akıllarını başlarına alırlar ve imkanları adil bir şekilde paylaşırlar ya da yavaş yavaş sahneden çekilmeye razı olurlar” dedi.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.