AnasayfaTeknoloji Haberleri › Facebook, 360 Derece Video Nasıl Yüklenir?

Facebook, 360 Derece Video Nasıl Yüklenir?

Facebook, geçtiğimiz günlerde 360 derece video çekebilme özelliğini devreye soktu. 360 derecelik canlı video özelliği tüm kullanıcılar için geçerli olacak ve son derece kullanışlı olacağı açıklandı. Söz konusu özellik ile birçok kullanıcının harika videolar çekmesi kolaylaşacak.

Yapılan açıklamada Facebook’ta oynatılan videolarda artık etraflarına, aşağıya ve yukarıya bakarak videoyu canlı olarak 360 derecelik açılar ile izlenebilecek. Sosyal ağ devi bu yeni özellik ile birlikte birçok kullanıcının göz bebeği konumuna gelmiş olacak.

360 derecelik canlı video özelliği şuanda sadece yayıncılara açık olarak sunulması bekleniyor. Kullanıcıların da biraz bu özelliği bekleyecek gibi. 360 derece canlı video yayını yapan ilk olarak National Geographic olacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.