AnasayfaTeknoloji Haberleri › Galaxy Alpha ve Samsung’un Metal Telefonları

Galaxy Alpha ve Samsung’un Metal Telefonları

Samsung’un geçmişi incelendiği zaman eskiden de metal kaplı telefonlar piyasaya sürdüğünü görmek mümkündür. Fakat piyasaya en son sunmuş olduğu Galaxy Alpha metal kaplı cep telefonları ile Android dünyasında güzel bir trend yakalamayı başarmıştır.

Samsung Android telefonlarında ilk kez metal aksamı Galaxy Alpha’da kullanmıştır. Daha önceleri de çıkartmış olduğu cep telefonlarında metal kaplama kullanan Samsung, Alpha ile bunu Android telefonlarına da taşımıştır. Çok şık bir görünüme sahip olan Galaxy Alpha hem ince ve zarif tasarımıyla hem de metal kaplı görüntüsüyle Android dünyasına farklı bir şıklık kazandırmıştır.

Şuan ki görünüm Galaxy Alpha’nın tasarım yönünden diğer Android işletimli mobil telefonlara fark attığıdır. Buda metal kaplı cep telefonu uygulamasını Samsung da kalıcı hale getirebilir. Yeni çıkartacağı serilerde ki telefonlarında da metal aksam kullanımına ağırlık vermesi beklenilmektedir. Şimdi gözler Galaxy Note 4’e çevrilmiş durumda. Onunda metal kaplı bir görünümle piyasaya çıkartılması Samsung kullanıcıları tarafından beklenilmekte.

alpha-telephone

Samsung’un Wave serisini bilmeyen yoktur. Oda metal malzeme ile üretilmiş bir seriydi. Yani Samsung dönem dönem metal malzemeyi cep telefonlarında kullanarak farklı bir şıklık yakalamayı hedeflemektedir. Akıllı telefonlar yaygınlaşmadan öncede Samsung metal malzemeyi telefonlarda kullanmaktaydı. Metal malzemenin telefonda kullanılmasının en büyük artısı da telefonların çok sağlam olmasıdır. Hatta halen daha Samsung’un eski çıkartmış olduğu metal malzemeli telefonlar piyasada kullanılmaktadır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.