AnasayfaTeknoloji Haberleri › Galaxy Note 4 Yeni Fotoğrafları ile Sızdı

Galaxy Note 4 Yeni Fotoğrafları ile Sızdı

Samsung, hem akıllı telefon hemde tablet dünyasında şuanda lider konumda. En çok satılan cihazlara baktığımızda ilk olarak Samsung cihazlarını görmek mümkün. Globalleşen dünyada oldukça başarılı satışlar gerçekleştiren Samsung, yeni Note serilerine de hız vermeye başladı. Haberimiz Galaxy Note kullanıcılarının büyük merakla beklediği Note serisinin son amirali Note 4’den geliyor. Note 4 yeni fotoğrafları ile karşımıza çıkıyor.

Galaxy Note 4’ün fotoğraflarına bakıldığında Galaxy Note 3′e oranla benzerlik yine var. Galaxy Note 4′ün arka yüzeyi yine diğer alt modelinde ki gibi deri görünümlü farklı bir plastik kaplamalı şeklinde. Oldukça iddialı bir tasarıma sahip cihaz, metal görünümlü çerçevesiyle adeta ben buradayım dedirtiyor. Galaxy Note 4′ün GSMArena tarafından paylaşılan ve sızdırılan fotoğraflarına aşağıdan bakabilirsiniz.

galaxy-note-4

galaxy-note-4-1

galaxy-note-4-2

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.