AnasayfaTeknoloji Haberleri › Galaxy Note 4’te Bomba Özellik

Galaxy Note 4’te Bomba Özellik

Samsung, Galaxy Note 4’te teknolojisinde yeni bir çalışması olan parmaz izi tarayıcısı uygulamasını esasında Samsung’un Galaxy S5 ile çıkması planlanıyordu ancak Galaxy Note 4’e de eklenmesi pek sürpriz olmayacak gibi görünüyor.

SamMobile’ın kaynaklarına göre Galaxy  modellerinin faydalandığı Synaptics’in Natural ID yazılımı kullanacak. Böyle olması durumunda yeni gelişmeler geleceği anlamına geliyor. Kullanımda parmağımızı düğmelerin üzerine sürükleyeceğimiz anlamına geliyor.  Yeni model için ise tasarı parmak izinin kısa yolları oluşturulacak kayıtlı her parmak izine bir uygulama veya işlev atamanıza izin verecek.

galaxy-note-4

Değişik bir gelişme olarak da görülebilir mesela işaret parmağınız ile telefonun kilidini açtığınız da direkt olarak aynı zamanda tarayıcınız açılacak. Esasın da daha gelişmiş ve daha düzenli bir sistemin Galaxy S5’e de piyasaya sürme ihtimallerinin bulunduğu söyleniyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.