AnasayfaTeknoloji Haberleri › Gigaset IP Santral Sistemleri Kurulumu

Gigaset IP Santral Sistemleri Kurulumu

Çok çalışanlı ve çok şubeli işletme ve kurumların iletişimleri santral sistemleriyle sağlanıyor. Her işletmenin iş hacmine, çalışan sayısına, telefon akışına göre farklı kapasiteli santral sistemlerine ihtiyaçları vardır. Ayrıca teknolojideki gelişmeler santral sistemlerine de yeni özellikler kazandırdı. Artık çok daha kapsamlı işlevsel özellikleri olan santral sistemleri bulunuyor. Analog santral, ip santral, dect santral, kablosuz santral gibi farklı teknolojik alt yapıya sahip santral çeşitleri bulunuyor. Hangi tür olursa olsun santrallerde en önemli özellik kaliteli ürün olmasıdır. Gigaset santral ürünleri kaliteleri ve teknolojik özellikleriyle iletişim sektörünün en değerli ürünleridir.

Acar Telekom olarak şirketlere, kurumlara ve ofislere gigaset santral kurulum hizmeti veriyoruz. Ancak santral kurulumu için firmanın ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi gerekiyor. Sonuçta santral için firma yüklü bir harcama yapacaktır. Ama bu yatırımın işletmeye beklenen yararı sağlaması için kapasitenin doğru tespit edilmesi gerekir. Acar Telekom olarak önce işletmede keşif çalışması yapıyoruz. Çalışan sayısını, telefon akışını, firmanın geleceğe yönelik beklentilerini öğreniyoruz. Gelişime açık bir işletmeye yine gelişime açık teknolojik ürünler gerekiyor.

İşletmenin mevcut yapısına ve gelişim hedeflerine en uygun santral çözümlerini sunuyoruz. Genellikle işletmeler günümüzde gelişime açık ip santral sistemlerini tercih eder. Gigaset santral sistemleri hem gelişime açık hem de üstün teknolojik özelliklere sahiptir. Anahtar teslimi santral kurduktan sonra da hizmetlerimiz devam ediyor. Tüm iletişimlerini santral üzerinden yöneten firmaların yaşanacak her hangi bir arıza durumunda bütün işleri aksayabilir. Bu nedenle satış ve kurulum sonrası destek hizmetlerimiz 7/24 devam ediyor. Acil durumlarda bir saat gibi kısa bir sürede servis hizmeti ulaştırıyoruz.

Gigaset santral çözümleri için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Deneyimli ve eğitimli servis ekibimiz sorunu kısa sürede tespit ederek gereken onarımı yapmaktadır. İstanbul’un her yerine en hızlı ve kaliteli servis hizmeti veriyoruz. Tüm gigaset ürünlerimiz firma garantilidir ve servis hizmetimiz de garanti kapsamındadır. Gigaset santral sistemleriyle işletmenizin iletişim sorunu kalmayacak, tüm dahili ve harici görüşmelerinizi kesintisiz yapacaksınız. Kaliteli ürün ve uygun fiyat arayanlar için gigaset santral ve santral cihazları en doğru tercih olacaktır.

Yazar : erkan

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.