AnasayfaTeknoloji Haberleri › Gmail ile Google Maps Birlikte!

Gmail ile Google Maps Birlikte!

Gmail ve Google Maps bundan böyle birlikte hareket edecekler. Bilindiği gibi ikisi de Google’ın bir servisi. Google Maps uygulaması alacağı yeni bir güncelleme ile birlikte Gmail randevularını da göz önüne getirecek şekilde çalışacak. ViewSearch sonuçları artık harita içerisinde görünecek.

Google Maps uygulaması Android ve iOS servisleri için yayına hazır hale gelmiş durumda. Önümüzdeki haftalarda ( Cuma günü ) bitmesi beklenen yeni versiyon, yayınlanacak. Otomatik arama gezinmek zorunda kalan kullanıcılarının ayarlamış olduğu toplantıları yada rezervasyonların yerini gösterecek şekilde ayarlanan yeni Maps, herkesin hoşuna gidecek. Bu sayede Gmail kullanıcıları adresleri ile randevuları yada rezervasyonlara daha hızlı erişme imkanına sahip olacaklar.

google-maps

Google Maps uygulamasının yeni sürümünde bundan böyle doğrudan harita görünümünde açıklamaları ile izleme arama sonuçları desteklenecek.

Harita üzerinde doğrudan görüntüleme işlemi ve cafeler, restoranlar ve daha bir çok mekanlar keşfedilmek için bu özellik geliştirilerek kullanıcılara sunulacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.