AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google Adwords’de Değişikliğe Gidildi

Google Adwords’de Değişikliğe Gidildi

Google, reklam servisi olan Adwords’de değişikliğe gitti. Daha çok kullanıcılara hitap etmesi açısından gidilen bu değişiklik ile kullanıcılar reklamlara boğulmayacak ve daha gerçekçi sonuçlar ile karşılaşabilecekler. Bildiğiniz gibi Google’ın reklam servisi Adwords, hem satıcıya hemde kullanıcıya güzel kazançlar sağlıyor. Kazan kazan yöntemi bir nevi aslında. Bundan sonra Google’da arama yapmak istediğinizde karşınıza sağ tarafta çıkan reklamlar artık çıkmayacak.

google-reklam

Google’da genellikle reklamlar ile iç içe olanlar bilirler. Arama sonuçları sayfasında iken sağ blokta yer alan Adwords reklamları karşımıza çıkar. Google, bu reklamları önümüzde ki günlerde kaldırma kararı aldığını açıkladı. Dünya çapında tüm dillerde yapacağını doğrulayan Google, böylece masaüstü ile mobil deneyimi birbirine yaklaştırmayı hedefliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.