AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google Analytics iPhone’larda!

Google Analytics iPhone’larda!

Web sektörü ile haşır neşir olanlar bilir. Google Analytics raporları çok önem arz ediyor. Sürekli olarak içerik takibi ve sitede oluşan problemleri analiz etmeye yarayan bu servis, sonunda mobil uygulamalara da gelmiş. iOs’a geldi tabi ki. Daha önce Android versiyonları için bu uygulama yayınlanmıştı. İşte detaylar ;

Google Analytics’in amacı aslında web site sahiplerinin genel olarak site içeriğini analiz etmesi ve bunları tam zamanlı şekilde göstermesi. iOs platformları için gerçekten geç kalınmış bir uygulama olsa da yine Google, sonunda geliştirmiş ve iOs için Google Analytics uygulamasını çıkarmış.

google-analytics-ios

Gerçek zamanlı kullanıcı sayısı, genel trafik bilgileri ve kırılımlara kadar tüm özellikleri barından Google Analytics, iPhone ekran görüntüleri de gün içerisinde ortaya çıktı. Türkçe dil seçeneğinin de bulunduğu Google Analytics’in iOS uygulmasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.