AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google Bünyesine Gecko Design’ide Kattı

Google Bünyesine Gecko Design’ide Kattı

Google, bünyesine kattığı firmalar ile daha ne kadar büyüyecek anlam veremiyoruz ama hala daha firmaları almaya devam ediyorlar. İnsan gerçekten hayret ediyor. Bu sefer bir tasarım firması olan Gecko Design‘i satın alan Google, ne yaptığını anlayamadığımız şekilde hayatına devam ediyor.

Bir süre önce çevrim içi müzik servisi Songza’yı satın alan Google, şimdide tasarım firması olan Gecko Design’i satın aldı. Tasarım firması olan Gecko Design, teknoloji alanında fazla ismini duyuramasa da mobil pazarda oldukça isim yaptığı söyleniyor. Aramızda ilk defa ismini duyanlar olacaktır ancak OLPC dizüstü bilgisayar projesini bilenler Gecko Design’i hatırlayacaktır. Bu proje kapsamında gelişmemiş ülkelerde her çocuğun bir dizüstü bilgisayara sahip olmasına ilişkin yatırımlar yapmış idi.

google-tasarim-firmasi-gecko-design-i-satin-aldi

Google, tasarım firması ile Google X projelerinde yer alacağını da duyurdu aynı zamanda. Ayrıca satın alma işlemi ile ilgili finansal bir açıklama yapılmadı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.