AnasayfaŞöyle Böyle › Google ‘ dan yeni yıl süprizi

Google ‘ dan yeni yıl süprizi

Dün dolaşırken rast gelmiştim bu habere. Hemen blog ‘ da paylaşmak istedim. Google,  yeni yıla girmeyi hazırlanırken süprizlere devam ediyor. Son örneği ise , yeni yıl ‘ ın teması olan kar. Google arama çubuğuna “Let it snow” yazdığımız zaman , tarayıcı ‘ da kar yağmaya başladığını ve bir süre sonra yağan karların bütün sayfayı kapladığını görüyoruz. Sayfayı kaplayan karları temizlemek için ise mouse ‘ un sol tuşuna basarak sağ-sol yaparak temizleyebiliyoruz.

Google ‘ ın ikinci süprizi ise Museviler’in Hanuka bayramı. Bunun içinde arama çubuğuna , “Hanukkah”  yazdığımız zaman üst tarafta ışıklı yıldızlar görüyoruz. Google, sanırım bunları HTML5 den yararlanarak hazırlamış. HTML5 ‘ in yaygınlaşması konusunda güzel girişim yapmış aynı zamanda Google.

Süprizler bu yönde. Let it snow ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Vay canına ne hoş oluyor 🙂

  2. […] hafta Google ‘ dan gelmişti kar yağışı süprizi. Bugün ise, Youtube ‘ dan geliyor. Youtube ‘ dan video açtığımızda sağ alt […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.