AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google New York’ ta Ücretsiz Wİ-Fİ Hizmeti Veriyor

Google New York’ ta Ücretsiz Wİ-Fİ Hizmeti Veriyor

Günümüzün teknoloji ve yazılım pazarları içerisinde başa oynayan en büyük devlerinden bir tanesi olan Google firmasının son bir kaç yıl içerisinde yeni nesil teknoloji alanında geliştirmiş olduğu modeller ve yazılımlar tüm dünya genelinde gündemi doldururken Google firması başka hususlar ile de adından bahsettirmeye devam etmektedir.

Google firması şimdi de Amerika’nın New York eyaletinin beli başlı bazı caddeleri üzerinde ücretsiz wi-fi erişim noktaları kurdu. Google firmasının sözcüsü Ben Fried, Google firmasının Manhattan’da yer alan bürosunun yer almakta olduğu Chelsea bölgesinde kurulan wi-fi noktasından yüz binden fazla kişinin faydalanabileceğini belirtti.

google-wifi

Manhattan üzerinde yirmi parkta kurulmuş olan ve aktif olarak hizmet vermekte olan wi-fi erişim noktalarının en kısa süre içerisinde otuz iki parkta daha kullanıma sunulacağı duyuruldu. Bu konuda en etkili hususun özellikle Google firmasının Amerika’nın New York eyaletinde üç binden fazla çalışanı bulunması olduğu düşünülmektedir. Google firması yapmış olduğu bu atılım ile yine adından sıkça bahsettirdikten sonra bir sonraki adımının ne olacağı merak konusu oldu.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. bu uygulamayı ankara içinde bekleriz…

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.