AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google Play Store Arama Geçmişini Silme

Google Play Store Arama Geçmişini Silme

Mobil cihazlarda arama geçmişini silmek hep dert olmuştur. Bilgisayar’da bir nevi silinme işlemi yolu bulunuyor ancak işler mobil olunca değişiyor. Zorlanıyor insanlar. Henüz mobil ile aramız pek iyi değil. İçli dışlı olmadığımız gibi arama geçmişi’de ney lan diyebiliyoruz. Arayanlar için sizlere anlatmak istedim. Google Play Store Arama Geçmişini Silme işlemini aşağıda ki gibi uygulayın.

Google Play Store‘u açarak işleme hemen başlıyoruz. Google Play Store açtık ve hemen cihazınızın “Menü” butonuna bastığınızda aşağıdaki resimdeki şekilde bir pencere gelecek. Şimdi “Ayarlar” yazan konuma basınız.

google-play-arama-gecmisi-temizleme

Yukarıda ki dediklerimizi yaptı iseniz alt resimdeki gibi bir pencere karşınıza gelecek. Burada “Arama geçmişini temizle” ye basarak işlemimizi bitireceğiz.

google-play-arama-gecmisi-temizle

İşlemimiz bu kadar. Haydi kolay gelsin.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.