AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google Play Yenileniyor!

Google Play Yenileniyor!

Android işletim sistemli akıllı telefonların uygulama dükkanı olan Google Play Store, yeniliğe gidiyor. Bir süredir üzerinde çalışmaların olduğu haberleri gelmişti hatırlayacaksınız. Şimdi ise farklı bir konsepte yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. Hali hazırda ki hali ne kadar iyi olsa da yinede kullanıcılar birer yenilik bekliyor.

Yenilenen tasarımına dair ekran görüntüleri de ortaya çıktı. Yenilenen bu güzel tasarımda görsellerin ön planda yer aldığı bir gerçek. Sorunların ise halen devam ettiği de gözlemlerimiz arasında yerini almış durumda.

play-store-yeni-mağaza

Google Play Store mağazasında bazı işlevler alt kısımda kalabiliyor ve bu da sorun haline dönüşebiliyor. Güncelleme henüz tamamlanmadığı için böyle hataları hoş görü ile karşılıyoruz tabi kide. Yeni tasarımın ne zaman tamamen yayına gireceği ise merak konusu.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.