AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google’da Kaza Yapar!

Google’da Kaza Yapar!

Bildiğiniz gibi Google’ın bir tane arabası var ve tüm dünyayı dolaşıyor. Dolaştığı her yerin fotoğraflarını çekip tüm dünya ile sunuyor. Kullanıcılar maps.google.com adresine girerek Google arabasının çektiği yerleri online olarak görme şansına erişiyorlar. Dünyayı gezerken tabi talihsiz şeylerde olabiliyor. Google’ın dünyayı gezerek resimler ve bunları bizlere görmemizi sağlatan arabası geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza yaptı.

Little Rock’ta dolaşan Google Car işini yaptığı sırada karşı tarafın sürücüsü Alexander Spurr araca yandan çarptı. 29 yaşında ki sürücü Alexander Spurr, Tyler sokağına dönüş yaptı. Ancak Tyler sokağı tek yönlü olduğundan Google Car’ında tam o sırada orada olmasından bir kaza yaşandı. Orta hasarlı bir maddiyatın olduğu kaza ucuz atlatıldı.

google-car-kaza

2000 Dolar değerinde bir hasarın meydana geldiği kazada neyse ki ölen yada yaralanan olmadı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.557 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.