AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google’dan Büyük Gazetelere Darbe!

Google’dan Büyük Gazetelere Darbe!

Günün en güzel haberi ile sizleri selamlamak istiyorum balkon dostlarım. Çok uzun zamandan beri büyük gazetelerin yani Türkiye’nin önde gelen sayılı gazetelerin yaptığı spamcılık yayınından ötürü imza kampanyası başlatılmış ve bu imza kampanyası halen devam ediyordu. Hürriyet, Milliyet, Mynet, Radikal gibi Türkiye’de çok okunan ve web habercilikte sürekli Google’da birinci sırada olan spamcı anlayışları ile bu başarıyı yakalayan sitelere Google, dün gece büyük bir darbe yaptı.

Yapılan spam yayınlar nedeni ile binlerce site sahibini’de zora sokan ve para kazanma konusunda zorlaştıran siteler, bundan böyle Google kontrolü altına girmesini bekliyoruz. Google’da Hürriyet Radikal gibi yazılar yazıldığında ilgili sitelerin değilde farklı sitelerin yer aldığını görüyorduk.

haber-siteleri-spam

Google’ın bu tutumunu beğensekte ne kadar sürecek bilinmiyor.

Not: Gazeteler için  yapılan spam engeli bu sabaha karşı kaldırılmış durumda. Ancak Google, ufakta olsa bir mesaj vermiş gibi görünüyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.526 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar