AnasayfaTeknoloji Haberleri › Google’ın Yeni Email Uygulaması Yayında

Google’ın Yeni Email Uygulaması Yayında

Devrin artık mobil cihazlar olduğunu söylesek sizlerde bizlere katılacaksınızdır muhakkak. Google çıkardığı uygulamalar ve yazılım geliştirme konusunda hem mobil dünyanın hemde teknolojinin kalbi olmaya devam ediyor. Google, yeni bir uygulama çıkartarak mail kontrollerini yapmakta zorlananlara kolaylık sağlayacak.

Bilindiği gibi Google Gmail uygulaması ile bir çok maillerimiz buradan takip edebiliyorduk. Hem mobil tarayıcılar hemde uygulama sayesinde takip yaptığımız uygulama artık yayından kalkacak gibi görünüyor. Google’ın Gmail ekibi tarafından hazırlanan ve yapımı sona eren yeni uygulaması gün içerisinde yayınlandı. Sanırım Gmail uygulamasına veda etmenin zamanı geldi. Uzun zamandır bu uygulama için çalıştıklarını söyleyen uzmanlar ise yeni uygulamayı daha basit ve kullanılabilirlilik açısından iyi olduğunu söylemekte. Google’ın resmi blogundan duyurulan yeni uygulamanın ismi ise İnbox. Biraz Google Now birazda Mailbox’a benzeyen tasarım herkesin yeni gözdesi olacak.

imagesgmail

Uygulamada her şey düşünülmüş durumda. Doğum günü hatırlatmaları, uçuş bilgilerini hatırlatma gibi bir çok hatırlatma bilgileri de yer alıyor. Web, iOS ve Android için geliştirilmiş olan Inbox şuanlık beta olarak yayına başlamış durumda. Sadece davet ile kullanıcı kabul ediliyor. Davet için inbox@google.com adresine e-posta göndermeniz yeterli olacak.

inbox-2

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.491 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar