AnasayfaTeknoloji Haberleri › GoPro Hero 4 Tanıtıldı

GoPro Hero 4 Tanıtıldı

Teknoloji alanında yenilikler sürekli gelmeye devam ederken hızını alamayacağımız şekilde ilerliyor. Aksiyon ve macera dolu anlarınızı kaydedebileceğiniz kameralar artık günümüzde moda olmuş durumda. Yani her anınızı eliniz ile değil başınıza, elinize, bacağınıza vs takarak kaydetme imkanı sunan GoPro kameralar modanın son halkası olmuş durumda şu zamanlarda.

Hero 3, tüm zamanların en iyi teknolojik aleti olarak tanımlanmıştı hatırlayacaksınız. Hero 3 ile büyük bir ivme yakalayan şirket yeni amiral gemisini tanıttı. Hero 4 ürünü ile özellikle video çekiminde profesyonel olarak çalışanlar iyi bir iş çıkaracaklar. İki farklı modelde çıkan Hero 4’ün 4K çekim özelliği de bulunuyor.

gopro-4

Saniye bazlı hesaplandığında 30 kare hızında 4K video çekebilme özelliği taşıyan Siyah GoPro’nun verdiği sonuçlar gerçekten hayret ettiriyor. Bir diğer modeli ise gümüş renkli Hero 4. Bu cihazda ise dokunmatik ekran özelliği bulunuyor. Yeni Hero 4’lerin çektiği görüntüler ise akıl almaz derecede mükemmel.

Hep birlikte izliyoruz ;

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Sony z2 kullanıyorum kamerası çok iyi diye geçiniyordum bu nasıl bi kameradır yarabbim

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.