AnasayfaTeknoloji Haberleri › Haier’den Akıllı Saat

Haier’den Akıllı Saat

 Bizden önceki kuşaklara ileride akıllı saatler çıkacak desek gülerlerdi bize. Hoş bizlerde yeni nesil kadar hızlı adapte olamıyoruz hemen teknolojiye. Biz sonradan tanıştık teknoloji ile şimdiler öylemi? Doğar doğmaz akılları azıcık ermeye başladığı andan itibaren hepside teknolojide uzman oluveriyor. İşte bu sektörde bunun farkındalığına varmış ki her geçen gün piyasaya bir teknoloji aleti sunuluyor. Teknolojiyle iç içe olanlar yakından takip ettikleri için her çeken ürünü almak içinde adeta yarış ediyor. Ne zamana kadar teknolojinin hızına yetişecek oda meçhul.

 İşte yeni bir teknoloji harikası Haier ‘ dan akıllı saat. Adını hiç duymadığımız bir marka, oysa bu adını sanını bilmediğimiz şirket bu sektörde en büyük adından çok telaffuz edilen şirketlere 2015 yılında öyle büyük bir fark attı ki. 33 milyar dolar gelir ve 2.50 milyar dolar kar ederek rakiplerini geriye atıverdi. Kendinden o kadar emin olan HAİER ; Huawei’yi örnek alan şirket şimdi kollarını sıvadı ve tüm android cihazlarla uyumlu 6.0 Marsmallow işletim sisteminde çalışan akılları saatlerini tanıttı. Artık zaman içinde herkesin ellerinde olan telefonların yavaş yavaş kaybolacağının sinyalidir belki de bu akıllı saatler. Artık her kes teknolojinin bütün özelliklerini kolunda taşıyacağa benziyor ne dersiniz ? Akıllı saatin özelliklerine bir göz atalım bakalım;

Haier-akıllı-saat-1

 1-Akıllı saatimiz 42 milimetre genişliğinde

 2- 316L sınırında su geçirmez

 3-paslanmaz çelik kasaya sahip.

4-1.4 inç ekran 5-Son derece yüksek 400 X 400 çözünürlükle ile silahlandırılmış

6-Akıllı saat vasıtasıyla, Sağlık, Müzik ve Takvim uygulamaları kullanabiliyor.

Tek kusuru Wifi ile kızıl ötesi bağlantı yapamıyorsunuz. Akıllı telefonunuz ve tabletiniz var ise Bluetooth 4.0 sistemi ile iletişim kurabileceğinizi bilmenizi isterim. Çin firması olan Huawei ile sürekli iletişim halinde olması kafanızda su soruyu uyandırmamsın. Çin mallarının kafalardaki kullanım yetersizliğini Haier şirketi adına düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Duyurulur; IP56 su geçirmezliği onaylanmış akıllı saatler, tüm dünya ile bahar aylarında buluşmayı bekliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.