AnasayfaTeknoloji Haberleri › HDM Yeni Nokia Telefonunu Duyurdu

HDM Yeni Nokia Telefonunu Duyurdu

Nokia, küllerinde doğmaya hazırlanırken yeni telefonlarını yavaştan görücüye çıkarıyor. HMD, Microsoft’un telefonlarından Nokia markasını kullanma haklarına sahip olduğundan sonra harekete geçti ve Mart ayında MWC fuarında açılacak bir dizi Nokia Android telefonlarını görücüye çıkaracak. Bu haklar aynı zamanda markanın en büyüğü olan özel telefon ticareti ile geliyor. HMD’nin ilk Nokia markalı telefonu olarak piyasaya sürdüğü telefon olacak.

nokia-150-22-1

Yeni Nokia Telefonları Nasıl Olacak?

Yeni Nokia 150 ve ikili SIM versiyonu, yaklaşık 26 $ fiyat ile gelecek Avrupa’da. “Uygun fiyatlı ve dayanıklı” olarak adlandırılan bu cihazlar, eski güvenilir cihaz üreticileri olan ve tanıdık bir kullanıcı arayüzüne sahip Nokia cihazlarının nostaljisine benziyor. Özelliklerine bakınca 2,4 “ekran, fiziksel tuş takımı, Bluetooth, FM radyo, MP3 çalar ve bir microSD yuvası bulunuyor. Neyse ki standart bir microUSB kablosuyla şarj oluyor. Arkada VGA kamera yer alıyor. LED ışığı Nokia’nın geleneklerinin en iyisinde, meşale olarak kullanılabilir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.548 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.