AnasayfaTeknoloji Haberleri › Hindistan Bu Yıl Mobil Dünya Kongresi’ne (MWC) Ev Sahipliği Yapacak

Hindistan Bu Yıl Mobil Dünya Kongresi’ne (MWC) Ev Sahipliği Yapacak

Mobile World Congress’ın Barcelona bölümünün yanı sıra, Çin Şangayında her yıl düzenlenen ayrı bir MWC baskısı da var. Şimdi, Hindistan’ın dünyanın ikinci büyük akıllı telefon pazarında gerçekleşecek olan yeni bir MWC etkinliği açıklandı.

MWC’nin Hindistan baskısı, Güney Doğu Asya pazarlarına uzanmaya odaklanacak. Yıllık MWC’leri organize eden GSMA Birliği, ülkenin başkenti Yeni Delhi’de 27 Eylül’de başlayacağı üç günlük etkinlikle bağlantı kurmaya karar verdi.

COAI (Hindistan Hücresel Operatörler Birliği) Genel Müdürü Rajan S Mathews “Barselona’da Mobil Dünya Kongresi ve Şanghay’da bir baskı var” dedi. “Güney Doğu Asya için aralarında bir şey yok, Hindistan telekomun küresel liderlerinden biri olarak ortaya çıkıyor ve biz de Hindistan Mobil Kongresi’nde bu konuyu sergileyeceğiz.”

Mathews, yerel mobil operatörlerin yanı sıra Facebook, Huawei, Ericsson, Cisco gibi şirketlerin de katılma ihtimalinin yüksek olduğunu açıkladı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.879 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.