AnasayfaTeknoloji Haberleri › Instagram’a Video Uygulaması Gelecek

Instagram’a Video Uygulaması Gelecek

Instagram uygulaması şuanda dünyanın en popüler resim uygulamalarından. Yani resim paylaşıp arkadaşlarınız ile paylaşabilmenize yarayan ve efektler ile daha güzel hale getirebilen bir uygulama. Tüm akıllı telefonlarda kullanılabilen bu uygulama 2012 Nisan ayında Facebook tarafından satın alınmıştı. Dünyanın en tanınmış fotoğraf sosyal ağı olarak tanımlanan Instagram, şu günlerin trendi mikro video özelliğini abonelerine sunmaya hazırlanmakta.

Bilgiler henüz kesin olmasa da bu iddianın nedeni ise Facebook’un 20 Haziran tarihinde resmi tanıtımını yapacağı lansman için basın mensuplarına gönderdiği davetiyede yazan bir cümle. Facebook’un 20 Haziran günü California, Menlo Park’ta yapılacak tanıtıma basın mensupları “Küçük bir ekip büyük bir fikir üzerinde çalışıyor” denilerek davet edilmekte. Bu davetiyenin üzerinde ki yazı aslında bir çok şeyin habercisi.

instagram-facebook

Özellikle Facebook, Instagram’ı satın aldıktan sonra Twitter ile arası pek iyi değildi. Twitter’ın Vine uygulaması ile birlikte Instagram’da bu video özelliğini faaliyete geçirecek mi hep birlikte 20 Haziran’da ki lansman’da göreceğiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Bilgiler için teşekkür ederim.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.846 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.