AnasayfaTeknoloji Haberleri › Instagram’ın Yeni Uygulaması Hyperlapse Yayında

Instagram’ın Yeni Uygulaması Hyperlapse Yayında

Akıllı cihazların vazgeçilmezleri fotoğraf düzenleyicilerin öncülerinden Instagram, yeni uygulamasını yayınlandı. Fotoğraf düzenleyerek bunu ister Instagram hesabınıza dilersenizde diğer sosyal medya araçlarında paylaşabileceğiniz uygulama, yeni bir konsept sunarak karşımıza çıkıyor. Şuan dünyada en çok kullanılan ilk üç sosyal medya aracından olan Instagram, Hyperlapse adında yeni bir uygulama geliştirdi ve bu uygulama sayesinde artık hızlandırılmış videoları çekerek yayınlamanızı sağlıyor.

Hyperlapse uygulaması şuanda sadece iOs’da yayınlandı. Ancak ilerleyen günlerde Android ve Windows Phone’larda da yerini alacağını söyleyebiliriz. iPhone 5 ile şuanda 45 dakikalık videolar çekebileceğiniz uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

instagram-hyperlapse

Uygulamanın tanıtım videosu’da yayınlandı. Aşağıdan Hyperlapse uygulamasının tanıtımını da izleyebilirsiniz.

Introducing Hyperlapse from Instagram from Instagram on Vimeo.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.