AnasayfaTeknoloji Haberleri › Intel’den Mesajlaşma Uygulaması

Intel’den Mesajlaşma Uygulaması

Teknoloji devleri artık farklı platformlarda kendilerini göstermeye başladı. İşlemci üreticisi Intel, kendi geliştirdiği mesajlaşma uygulamasını bugün tanıttı. Pocket Avatars adını verdikleri uygulama Intel işlemci üretici firması tarafından geliştirilmiş bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamaya bakıldığında hemen bir farklılık göreceksiniz. Hayvan terimlerinin ve simgelerinin çoğunlukta olduğu bir uygulama olan Pocket Avatars uygulaması farklı şekilde karşımızda. Daha farklı tanımlayacak olursak akıllı telefonunuz yada akıllı tabletiniz üzerinden bir hayvan avatarı seçerek görüntülü ve sesli konuşma yapabiliyorsunuz bu uygulamada. Sadece Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için yayına girmiş bulunuyor.

pocket-avatar-intel

Uygulama içerisinde ücretli ve ücretsiz avatarlarda çıkıyor. Bu tercihler kullanıcıya bırakılmış fakat sizlerde mesajlarınızın güvenliğinde şüphe ediyorsanız bu uygulamayı güvenerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.