AnasayfaTeknoloji Haberleri › İnternet Alışverişlerini Uygun Fiyata Getirmek

İnternet Alışverişlerini Uygun Fiyata Getirmek

İnternet alışverişleri, mağaza alışverişlerinden daha uygun olmasına rağmen, kişiler artan fiyatlar sebebiyle, daha uygun fırsatları yakalama peşinde. Kullanıcılar, alışveriş sitelerinde farklı farklı fiyatlar ile karşılaşmakta ve bu fiyatlar arasında en uygununu ve en güvenli olanını seçmek durumunda. Bu yazımız da alışverişlerinizi en uygun fiyatlara nasıl getirebileceğinizi anlatacağız.

İlk önceliğimiz alışveriş siteleri arasında en uygun fiyatı vereni bulabilmek, fiyatları karşılaştırabilmek için belli başlı siteler var, bunlar arasında en iyilerinden birisi olan; akakçe sitesini kullanarak aradığınız ürünün çeşitli sitelerde ki fiyatlarını karşılaştırarak size uygun olanını seçmeniz gerek. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, fiyatlarını karşılaştırdığınız sitelerin güvenilir olup olmadığını araştırmanız gerek. Alışveriş yapacağınız internet sitesine ait çek, kupon fırsatlarını araştırabilir veya başka kişilerden çek veya indirim kuponu alabilirsiniz.

internet-alışveriş

Arama motorlarına, xxx sitesi kupon gibi terimleri arayarak indirim kuponu bulabilirsiniz. Bu kuponlar için en iyi nokta ise, donanımhaber sıcak fırsatlar bölümü ve alışveriş hediye çeki bölümüdür. Bunlara ek olarak cash back yani geri ödeme sistemleriyle, belli oran karşılığı satın aldığınız miktar oranı kadar indirim kazanabilirsiniz.
Bunlardan en yaygın olanlarından ikisi ise avantajix ve beruby’dir.

Alışveriş yapacağınız kredi kartı veya banka kartının, fırsatlarını da araştırarak %5 – %10 kadar indirimler yakalayabilirsiniz. Alışveriş siteler de yakalayacağınız indirim oranlarını, diğer sitelerde ki oranlarla karşılaştırarak en uygun fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu yazımızda en uygun fırsatları nasıl yakalayabileceğinizi anlattık.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.558 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.