AnasayfaTeknoloji Haberleri › iOs 7.1.2 Güncellemesi Geldi

iOs 7.1.2 Güncellemesi Geldi

Apple’ın güvenlik açıkları nedeniyle bir süredir beklettiği güncelleme sonunda geldi. iOs 8 öncesi performansı deneyen Apple, tüm iOs kullanıcılarına 7.1.2 güncellemesini getirdi. İyileştirme ve güvenlik gibi özellikler bu güncelleme ile giderildi. İşte detaylar ;

Apple şirketi, geçtiğimiz günlerde WWDC 14 konferansı düzenlemiş idi. Bu konferansta tanıttığı iOS 8 ile büyük beğeni toplayan Apple, Eylül ayında düzenlenecek iPhone 6 etkinliğinde iOs 8’in nihai sürümünü yayınlanması bekleniyor. iOS 8 güncellemesi hali hazırda beklerken Apple, bir güncelleme daha yayımladı. iOS 7’ye destek veren tüm cihazlara gelen güncelleme ile birlikte performansta artış ve sistemdeki güvenlik açıkları kapatılmış durumda.

ios7.1.2

Hemen sizde iOs 7.1.2 güncellemesini yükleyebilirsiniz. Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya PC/Mac’te bulunan iTunes yazılımı ile yükleyebilir son sürümü kullanabilirsiniz. Güvenlik için önemli bir güncelleme olduğunu da hatırlatalım.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.