AnasayfaTeknoloji Haberleri › İOS 7’ye Geçmek İstiyorum

İOS 7’ye Geçmek İstiyorum

İOS 7 ‘ ye hemen öyle geçeyim demekle maalesef geçilmiyor. Bunun için belli başlı birkaç kuralımız var. Bu kurallardan ilki telefonunuzun iphone 4 ve ya iphone 4 üzeri bir telefon olmasıdır. Eğer İOS 7 güncellemesini bir İpad’e yapacaksanız İpad 2 ve üzeri bir model olmak zorunluluğu vardır. Çünkü cihaz yapılan güncellemeleri kaldıramamakta ve böylece daha çabuk bozulmasına davetiye çıkarmasına neden olmuş olursunuz.

Sizde eğer İOS 7 güncellemesi yapmak istiyorsanız birkaç takip etmeniz gereken adım vardır. İlk öncelikle telefonunuzun şarjı tam olmalıdır. Ardından telefonunuzun menüsünden ayarlar kısmına gelin. Buraya geldikten sonra yazılımı güncelleyin diye bir seçenek var. Ona tıklayarak güncellemeyi indirmeye başlayabilirsiniz. Şunu söylemeden geçmeyelim eğer internet paketinizin kota sınırı yoksa rahatça indirebilirsiniz. Ama eğer benim kota sorunum var diyorsanız bu işlem 800 mg bir indirme işlemi olduğundan telefonunuz uzun süre indirmeyebilir. Telefonunuza program indirildikten sonra telefonunuz kendi kendine reset atarak kapanır ve açılır. Telefonun size sunacağı uygun adımları izleyerek doğru seçenekleri işaretleyin.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. IOS 7.1.2 çıktı artık 7 tarih olacak neredeyse 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.