AnasayfaTeknoloji Haberleri › iPhone 5s ve iPhone 5C’nin Fiyatları Düşebilir

iPhone 5s ve iPhone 5C’nin Fiyatları Düşebilir

Apple’ın akıllı telefonlar için uyguladığı hatta tüm teknolojik cihazlar için uyguladığı fiyat politikası hep eleştiriliyor. Daha sonra fiyatlarında iyileştirme çabaları yapsa da ilk yayınlandığı fiyatlar kullanıcıyı epeyce korkutuyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıl Apple tarafından satışa sunulan iki cihaz vardı. iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri tarzın dışında idi Apple için. Ancak hayal kırıklığı ile karşılaşıldı bu akıllı telefonlar. iPhone 5C’nin Apple kullanıcıları tarafından hiç rağbet görmemesi ve talep almaması herkesi şaşırttı. Apple’da ki ucuzluk politikası iPhonce 5c ve iPhone 5s cihazları içinde geçerli oldu.

iphone-5s

Bugün, Amerika’nın en büyük perakendecilerden olan Wallmart, iPhone 5S ve iPhone 5C için 29 dolar ile 149 dolar arasında değişen rakamlarda bir fiyat indirimi uygulayacağını duyurdu. Bu duyuru ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmiyor. Ancak ülkemizde ki indirimler şuan için söz konusu bile değil. Apple’ın bir an önce çözüme kavuşturması gerekiyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.