AnasayfaTeknoloji Haberleri › iPhone 6 Sızıntılarına En Güzel Yanıt

iPhone 6 Sızıntılarına En Güzel Yanıt

Teknoloji sitelerinin olmazsa olmaz haberlerinin başında her dönem olduğu gibi bu dönemde iPhone geliyor. Her yıl sonbahar dönemine yaklaşırken, acaba iPhone’un yeni modeli ne zaman çıkacak yada iPhone’un yeni model akıllı telefonu ne zaman tanıtılacak gibi haberler yer alıyor. Bu yıl Apple’ın son model ve yeni akıllı telefonu olacağı konuşulan iPhone 6 hakkında oldukça sızıntı haberleri yer aldı. Bazen sıkıcı haberlerde gelse de yinede insan merak ediyor.

Bizlerde teknoloji paylaşımları yapmış olduğumuzdan dolayı her yeni haberleri paylaşmak durumundayız ve sizleri bilgilendirmek zorundayız. iPhone 6 kısacası bu senenin en çok merak edilen konusu oldu diyebiliriz. Aranılan kelimeler olsun, aranılan videolar vs hepsinin altında iPhone 6 var.

iphone-6-sızıntıları

iPhone 6’ya dair sızıntılardan sizlerde sıkıldı iseniz derlenmiş olan ve komik bir dille iPhone 6 hakkında bilmediklerinizi sizlere anlatıyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.