AnasayfaTeknoloji Haberleri › iPhone 7 Plus’ın Gül Altın Rengi Sızdırıldı

iPhone 7 Plus’ın Gül Altın Rengi Sızdırıldı

Apple, yeni amiral gemisini yakın bir zamanda tanıtacak. Tanıtmadan önce bir çok sızdırılma videosu ve resimleri ortaya çıkıyor. Apple’ın phablet modeli iPhone 7 Plus’ın uzay siyahı renginden sonra şimdi de gül pembe rengi internet ortamına düştü. Son gelen sızıntılar şimdiye kadar gelen iPhone 7 Plus sızıntılarını doğrular nitelikte.

Sızdırılmış olan görselde, uzay siyahı renginde olduğu gibi telefonun arkasında çift kamera olduğu görülebiliyor. Bunun yanı sıra anten bantlarının telefonun alt ve üst kısmına yerleştirildiğini görme şansımız var. iPhone 7 Plus 3GB RAM özelliğine sahip ilk iPhone modeli olacağı konuşulurken, söylentilere göre iPhone 7 Plus 3500mAh pil özelliği ile geleceği yine gündem konusu.

Eğer bu gerçek olursa, 2,715mAh olan iPhone 6S’e göre oldukça iyi bir gelişme olacaktır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.