AnasayfaTeknoloji Haberleri › iPhone İçin Özel Bluetooth Hoparlör

iPhone İçin Özel Bluetooth Hoparlör

Amerika Birleşik Devletleri’nde teknoloji severlerin merakla beklediği teknolojilerin tanıtımının yapıldığı CES 2013 yani Tüketici Elektronikleri Fuarı’nda yeni nesil ürünlerin atılan temelleri gün yüzüne çıktı. Günümüzde yeni nesil teknoloji konusunda lider teknoloji devleri arasında yer alan Apple firmasının tüm dünya genelinde büyük ilgi gören iPhone modellerine uygun oldukça pratik ve işlevsel bir ürün olan kulaklıklar teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

Felt Audio firması tarafından geliştirilen Pulse hoparlör ve Reweind kulaklıklar, iPhone kullanıcıları göz önüne alınarak geliştirilmiş olan oldukça işlevsel ve kullanışlı bir özel ürün modelidir. Felt Audio firmasının iPhone kullanıcıları için geliştirmiş olduğu ürünün Amerika Birleşik Devletlerinde doksan dokuz dolara satışa sunulması planlanmaktadır.

portable-hidden-radio-and-bluetooth-speaker2

Apple firmasının, iPhone cihazlarının arka kısmına monte edilebildiği gibi, üzerinde yer alan klipsi sayesinde kullanıcılar kendi kemerlerine takabilmekte veya araçlarının dikiz aynalarının üzerine takabilerek kullanabilmektedir. iPhone kullanıcısına bu gibi kullanım kolaylıkları sağlayan iPhone için özel olarak tasarlanmış hoparlör ve kulaklık on metre mesafeden iPhone modelleri ile erişim kurabilmektedir. Ayrıca Pulse, yüksek kalitedeki ses çıkışı ile de kullanıcıların ilgisini üzerine çekecek gibi görünmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.